Już za chwile startujemy ze Światowym Tygodniem Przedsiębiorczości w Opolu

Już za chwile startujemy ze Światowym Tygodniem Przedsiębiorczości w Opolu 2023. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji są #rewolucjetechnologiczne. Będziemy rozmawiać z praktykami, szkoleniowcami i naukowcami o tym, jak innowacje technologiczne kształtują krajobraz przedsiębiorczości, a także jak wykorzystać technologie jutra już teraz.

W Opolu ŚTP startuje 14 listopada. Pełnej agendy szukajcie na stronie: https://stp.pnt.opole.pl

Polecamy szkolenie w ramach działania „be innovative” –Sztuczna inteligencja w SEO+SEM – kurs podstawowy prowadzony przez Adama Jastrzębskiego – Head of Partnerships w codelabs.rocks, członka Google for Statrups Poland i absolwenta programu akceleracji start-upów prowadzonego przez Huge Thing VC.

Drugim szkoleniem, na które warto zwrócić uwagę to  realizowane w ramach działania „be creative” – szkolenie pn. Budowanie marki osobistej, marki eksperta, marki firmy na LinkedIn – poprowadzone przez Iwonę Caputę. Panią wiceprezes Igi Media Sp. z o.o., szkoleniowca, akredytowanego coacha ICF, doradcę biznesowego, brand manager.

Na koniec Tygodnia Przedsiębiorczości zapraszamy na spotkanie mniej oficjalne, ale bardzo inspirujące, czyli PechaKucha Night. To wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w ponad 600 miastach całego świata! PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przełączany jest automatycznie po 20 sekundach. Bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu! Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

To wszystko dzięki środkom z Urzędu Miasta Opola w ramach zadania pn. „Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Opolu 2023”.  

Zapraszamy!

Skip to content